Využití drtiče odpadu

Drtič odpadu je zařízení navržené pro efektivní a rychlou likvidaci obtížně skladovatelných organických odpadků z domácností a gastronomických provozů.

Tyto odpady tvoří téměř polovinu veškerého odpadu domácností a gastronomických provozů. V praxi to znamená poloviční množství odpadků v koši a popelnici. 

Drtiče odpadu jsou ekologická zařízení, která snižují výskyt bakterií vznikající při hnití, tlení a plesnivění organických odpadů. Už žádné poletující mouchy nad odpadkovým košem! Konec pachu tlejících odpadků v koši. 

Použitím kuchyňského drtiče odpadu bude i příprava veškerých pokrmů jednodušší a příjemnější, protože všechny odřezky a nepoužitelné zbytky potravin jednoduše shrnete do dřezu a následně jen drtič pustíte. 

Při práci s drtičem Waste:Master ušetříte spoustu místa na kuchyňské lince a zcela vynecháte krok balení odpadů do novin či igelitových sáčků a následné vyhazování do koše. Ušetříte tedy i čas.

Drtičem odpadu je možné drtit téměř všechny organické odpady vznikající při přípravě potravin a zbytků po jejich konzumaci (mimo větší a tvrdé odpady jako tvrdé kosti, lastury a mimo vláknité odpady jako slupky od kukuřice a cibule – viz. stránka „Co lze drtit“) 

Energetické nároky na drtič odpadu jsou velmi malé, protože se zapíná pouze na samotné drcení. Nemusíte se proto obávat zvýšení odběru elektřiny. 


Loading...